09197981547 info@degarnesh.com

یک مشاور کسب و کار: به سازمان‌ها کمک می‌کند تا مشکلات خاصی را که در رسیدن به اهداف تجاری خود با آن مواجه هستند را شناسایی کنند و سپس با بهرهمندی از استراتژی‌های مناسب، بتوانند بر این چالش‌ها غلبه کنند.

مشاوره

 

وجه تمایز دگرنش

رویکرد چند وجهی

مشاوره های ما، کامل و جامع است. جنبه‌های کسب و کار مشتری خود را ارج می‌نهیم : جسمی، عاطفی، روانی، معنوی، شغلی و تحصیلی. استراتژی‌هایی در دگرنش بر بهبود عملکرد و درآمد متمرکز می‌شود.

فضای امن

ما برای ایجاد یک محیط درمانی که منعکس کننده پذیرش بی‌قید و شرط و فضایی امن برای ابراز وجود و برون‌ریزی باشد، تلاش می‌کنیم. تراتژی‌ها در دگرنش بر بهبود عملکرد و درآمد متمرکز می‌شود.

مراقبت و همدلی با مشتری

ما خدمات متناسب با نیاز مشتریان ارائه می‌دهیم و همیشه خود را به جای مشتریان خود می‌گذاریم تا نیازها و دردهای آنها را بهتر درک کنیم. عملکرد در دگرنش بر بهبود عملکرد و درآمد متمرکز می‌شود.

مشاور حقوقی

مشاوران حقوقی وکلایی هستند که شرکت‌های بزرگ و سایر سازمان‌ها برای ارائه خدمات مشاوره‌ی حقوقی به سازمان و کارکنان آن، استخدام می‌شوند. به عبارت دیگر، مشاوران حقوقی در مقایسه وکلای دادگستری و وکلای داخلی سازمان، وکلایی هستند که خدمات خود را به جای عموم مردم به کارفرما ارائه می‌کنند. عموم مردم به کارفرما ارائه می‌کنند.

مشاور قرارداد و استخدام

مشاور قرارداد و استخدام، حرفه‌ای است که به صورت اختصاصی در زمینه بستن قراردادها و نحوه استخدام به کسب و کارها مشاوره می‌دهد. آنها با تخصص خود از بروز مشکلات حقوقی و استخدام افراد نا مناسب و نا کارآمد بعد از عقد قرادادها جلوگیری می‌کنند. نا کارآمد بعد از عقد قرادادها جلوگیری می‌کنند.

کوچینگ

کوچینگ یک ابزار خودسازی است که در آن یک مربی با تجربه به مشتری یا گروهی از افراد کمک می‌کند تا به یک هدف شخصی یا حرفه‌ای خاص، دست یابند. کوچ‌ها به مشتریان خود کمک می‌کنند تا چالش‌های شخصی را شناسایی کنند و از محیط خود، آگاه شوند تا بتوانند تغییرات مورد نظر خود را ایجاد کنند. هدف کوچینگ کمک به افراد برای تبدیل شدن به بهترین خود است.

مشاور بازرگانی

مشاوران بازرگانی در کسب‌وکار مسئول شناسایی حوزه‌ها و بازارهای جدید از یک مدل کسب‌وکار هستند که می‌توان با ارایه آن به تیم مدیریت و اجرای آن توسط مدیران مربوطه، در فرآیند تولید و فروش بهبود ببخشند. توصیه‌هایی را برای کمک به مشتریان و برای رسیدن به اهداف و حل مشکلات ارائه می‌دهد.

مشاور رهبری سازمان

 سازمان‌هایی که بیشترین موفقیت را در تغییر پویایی بازار و انتظارات فزاینده مشتریان دارند، سازمان‌هایی هستند که افراد مناسب را در نقش‌ مشاور رهبری، در جهت ارتباط موثر با بخش‌های مختلف سازمان بکار می‌گیرند. یک فرهنگ سازمانی همسو با برنامه‌ریزی استراتژیک و تعهد به توسعه، دارند. مورد نیاز برای .

منتورینگ

منتور فردی با تجربه و دانش ارزشمند است که منتی را راهنمایی و پشتیبانی می‌کند. در برنامه‌های منتورینگ، منتورها فقط مشاور نیستند. آنها راهنماهایی هستند که به رشد حرفه‌ای و توسعه مهارت در شرکت کمک می‌کنند.  نقش یک مربی منتورینگ، متنوع است و اغلب فراتر از یک توصیه ساده است. فراتر از یک توصیه ساده است. فراتر از یک توصیه ساده است. فر

مشاور استراتژیک

مشاوران استراتژی با تجزیه و تحلیل شیوه‌های تجاری و ابداع سیاست‌های نوین به کسب و کارها کمک می‌کنند تا سازمان رقابتی باقی بمانند. آنها به تعریف بازارهای جدید، شناسایی روندهای صنعت و ایجاد استراتژی‌هایی برای بهبود عملکرد و درآمد کمک می‌کنند. استراتژی هایی برای بهبود عملکرد و درآمد کمک می کنند.

مشاور روانشناسی

مشاور روانشناسی کسی است که هدفش بهبود وضعیت روحی – روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روان است. با بهبود این بخش از زندگی فرد می‌تواند تغییرات را در خانواده، شغلی، تحصیل و توان‌بخشی کاری نیز احساس کند. می‌گیرد. تحصیلی و توان‌بخشی نیز از مهارت‌های روان‌شناختی کمک می‌گیرد.

مشاور مالیاتی

مشاوران مالیاتی در انواع مسائل مربوط به مالیات به مشتریان کمک می‌کنند. به طور عمده، آن‌ها اطمینان حاصل می‌کنند که مشتریان از قوانین و مقررات مالیاتی پیروی می‌کنند. این متخصصان به افراد و سازمان‌ها کمک می‌کنند تا با کاهش درآمد مشمول، مالیات خود و بهره‌گیری از تمام تعدیل‌ها، کسرها و اعتبارات مالیاتی، مسئولیت مالیاتی را به حداقل برسانند.

دگرنش، با رویکرد تغییر در نگرش، در ۶ بخش اصلی ارائه خدمات می­‌کند.

 و از مِتُد نگاه هلیکوپتری و تفکر استراتژیک بهره می­‌جوید.