09197981547 info@degarnesh.com

خدمات دگر


 

دگرنش، با رویکرد تغییر در نگرش، در ۶ بخش اصلی ارائه

خدمات می­‌کند.

خدمات دگر

مشاور بازاریابی

مشاور بازاریابی مسئول تعریف استراتژی‌های بازاریابی، شناسایی مناسب‌ترین پیام و اجرای این استراتژی‌ها برای کسب و کارها است. آنها مشخصات و عملیات شرکت را مطالعه می‌کنند تا تحقیقات بازاریابی را برای شناسایی روندهای صنعت و فرصت‌های تجاری انجام دهند. صنعت و فرصت های تجاری انجام دهند.

مشاور رهبری سازمان

 سازمان‌هایی که بیشترین موفقیت را در تغییر پویایی بازار و انتظارات فزاینده مشتریان دارند، سازمان‌هایی هستند که افراد مناسب را در نقش‌های رهبری در جهت ارتباط موثر با بخشهای مختلف سازمان بکار می‌گیرند. یک فرهنگ سازمانی همسو با برنامه‌ریزی استراتژیک و تعهد به توسعه، نیازه سازمان‌های آینده است. مورد نیاز برای .

مشاور قرارداد

مشاور قرارداد، حرفه‌ای است که به صورت اختصاصی در زمینه قراردادها به کسب و کارها مشاوره می‌دهد. آنها با تخصص خود از بروز مشکلات حقوقی بعد از عقد قرادادها جلوگیری می‌کنند.شرکت ها کمک کنند تا کارایی خود را بهبود بخشند.رکت ها کمک کنند تا کارایی خود را بهبود بخشند..رکت ها کمک کنند تا کارایی خود را بهبود بخشند.

مشاور منابع انسانی

مشاوران منابع انسانی معتقدند که نیروی انسانی سازمان، بهترین مزیت رقابتی هر سازمان است. آنها با ایجاد و توسعه یک مدل متناسب با آن سازمان، تلاش می‌کنند که شرکت به طور مؤثر از پرسنل خود برای دستیابی به اهداف تعیین‌شده در بالاترین سطح بهره‌وری استفاده کنند. آنها می‌کوشند تا با آموزش بهینه بهترین جایگاه هر شخص را طراحی کنند.

مشاور بازرگانی

مشاوران کسب‌وکار مسئول شناسایی حوزه‌هایی از یک مدل کسب‌وکار هستند که می‌توان آن را بهبود بخشید، و استراتژی‌هایی را که چگونه می‌توان آن بهبود را اجرا کرد. آنها اغلب برای شرکت‌های مشاوره بزرگ‌تر کار می‌کنند، توصیه‌هایی را برای کمک به مشتریان برای رسیدن به اهداف و حل مشکلات ارائه می‌دهد.

مشاور روانشناسی

مشاور روان‌شناسی کسی است که هدفش بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌ است. مشاور، در مشاوره‌های خانواده، شغلی، تحصیلی و توان‌بخشی نیز از مهارت‌های روان‌شناختی کمک می‌گیرد. تحصیلی و توان‌بخشی نیز از مهارت‌های روان‌شناختی کمک می‌گیرد.

مشاور فناوری اطلاعات

مشاور فناوری اطلاعات (مشاور IT) فردی است که مشاوره، دستورالعمل‌ها و نقشه راه را برای منبع یابی، استفاده و مدیریت دارایی‌ها و منابع فناوری اطلاعات ارائه می‌دهد. یک مشاور فناوری اطلاعات بهترین شیوه‌ها را برای استفاده از راه‌حل‌ها و خدمات فناوری اطلاعات برای اهداف تجاری و حل مشکلاتشان به سازمان‌ها ارائه می‌دهد.

مشاور مالیاتی

مشاوران مالیاتی در انواع مسائل مربوط به مالیات به مشتریان کمک می‌کنند. به طور عمده، آنها اطمینان حاصل می‌کنند که مشتریان از قوانین و مقررات مالیاتی پیروی می‌کنند. این متخصصان به افراد و سازمان‌ها کمک می‌کنند تا با کاهش درآمد مشمول مالیات خود و بهره‌گیری از تمام تعدیل‌ها، کسرها و اعتبارات مالیاتی، مسئولیت مالیاتی را به حداقل برسانند.

مشاور استراتژیک

مشاوران استراتژی با تجزیه و تحلیل شیوه‌های تجاری و ابداع سیاست‌های نوین به کسب و کارها کمک می‌کنند تا رقابتی باقی بمانند. آنها به تعریف بازارهای جدید، شناسایی روندهای صنعت و ایجاد استراتژی‌هایی برای بهبود عملکرد و درآمد کمک می‌کنند. استراتژی هایی برای بهبود عملکرد و درآمد کمک می کنند.

مشاور حقوقی

مشاوران حقوقی وکلایی هستند که توسط دولت، شرکت‌های بزرگ و سایر سازمان ها برای ارائه مشاوره و خدمات حقوقی به سازمان و کارکنان آن، استخدام می‌شوند. به عبارت دیگر، مشاوران حقوقی در مقایسه وکلای دادگستری، وکلای داخلی (واحد حقوقی) هستند که خدمات خود را به جای عموم مردم به کارفرما ارائه می‌کنند.

مشاور فروش

مشاوران فروش مشتریان بالقوه را برای محصولات شرکت خود پیدا می‌کنند. آنها معمولاً در دفتر شرکت خود با مشتریان ملاقات می‌کنند یا به مکان مشتری سفر می‌کنند و ممکن است منطقه خاصی برای سفر به آنها اختصاص داده شود. مشاوران فروش ویژگی‌های محصولات مختلف و مزایای استفاده از آنها را توضیح می‌دهند.

مشاور کوچینگ

کوچینگ یک ابزار خودسازی است که در آن یک فرد یا مربی با تجربه به مشتری یا گروهی از افراد کمک می‌کند تا به یک هدف شخصی یا حرفه ای خاص دست یابند. کوچ‌ها به مشتریان خود کمک می‌کنند تا چالش‌های شخصی را شناسایی کنند و از محیط خود آگاه شوند تا بتوانند تغییرات مورد نظر خود را ایجاد کنند. هدف کوچینگ کمک به افراد برای تبدیل شدن به بهترین خود در یک فعالیت خاص است.

اتاق فکر

اتاق فکر :

اتاق فکر مجمعی از اندیشمندان و صاحب نظران بین رشته‌ای و متخصص هستند که با همفکری و توجه زوایای مختلف یک موضوع آن را بررسی می‌کنند و به جمع‌بندی تکنیکال می‌رسند.

کلاب

کلاب :

دورهمی‌هایی از بزرگان صنایع مختلف است که منجر به گسترش ارتباطات و همکاری‌های مختلف می‌شود.

باشگاه ذهن

 

سبکی از آموزش است، که تحول محور و کاربردی می‌باشد.

خلاقیت

 

خلاقیت

حل مسئله

 

حل مسئله

تفکر استراتژیک

 

تفکر استراتژیک

زبان بدن

 

زبان بدن

رهبری مشارکتی

 

رهبری مشارکتی

 

خود پنداره

 

خود پنداره و هویت

کار تیمی

 

کارتیمی

منجر به بهره وری بیشتر در سازمانها میشود.

قدرت

 

قدرت

طوفان ذهنی

 

طوفان ذهنی

 

تفاوت بین کوچینگ و منتورینگ چیست؟

 

یکی از متداول‌ترین سئوالاتی که از من به عنوان مربی پرسیده می‌شود این است

که تفاوت منتورینگ و کوچینگ چیست؟ در حالی که مهارت‌های مورد نیاز و مشابه

هستند هر دو به عنوان ابزار توسعه حرفه‌ای استفاده می‌شوند ولی ساختار و

نتیجه کاملا متفاوت دارند.

 

 

منتور:

یک مشاور با تجربه و قابل اعتماد است. سیستم آموزش کارکنان که بر اساس آن یک فرد ارشد یا با تجربه تر مربی) به عنوان مشاور، مشاور یا راهنما برای یک جوان یا راهنما منصوب می‌شود. کارآموز مربی مسئول ارائه پشتیبانی و بازخورد در مورد فردی است که مسئولیت او را بر عهده دارد. کسی است که دانش، مهارت و یا تجربه خود را به اشتراک می‌گذارد تا به دیگری کمک کند تا پیشرفت و رشد کند. یک نکته برای توضیح: در حالی که بسیاری از سازمان‌ها برنامه‌های مربیگری درون سازمانی را ارائه می‌دهند، اغلب به عنوان بخشی از یک برنامه آموزش رهبری، معمولاً مربیان با مربیان خارج از سازمان خود کار می‌کنند. منتور یک شخص با تجربه کاری بالاست که مشاوره را بر اساس تجربیات خود پیش می‌برد و راهنمایی‌های کاملا ملموس ارایه می‌دهد و نه صرفا مطالب آکادمیک.

کوچ:

کسی است که به مشتری در مورد اهدافش راهنمایی می‌کند و به او کمک می‌کند تا به پتانسیل کامل خود برسد. همکاری با مشتریان در یک فرآیند تفکر برانگیز و خلاقانه که آنها را الهام می‌دهد تا پتانسیل شخصی و حرفه‌ای خود را به حداکثر برسانند. کوچ و منتور را می‌توان بر اساس تخصص در صنعت (بانکداری، مراقبت‌های بهداشتی، تولید)، تخصص موقعیت (بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی)، مجموعه مهارت (سخنگوی، رئیس کمیته، مجری کنفرانس) یا سایر تخصص‌های ارزشمند برای کار با متخصصان انتخاب کرد. که می‌تواند زندگی یک حرفه‌ای را بهبود بخشد، مانند خدمات اجتماعی یا خدمات هیئت مدیره. کوچ با تکنیک پرسشگری و گوش دارن فعال، مشاور را به پاسخ چالش خود هدایت می‌کند.
……………………………………….